chasible امنیت تلگرام مکالمات تلگرام ک

chasible: امنیت تلگرام مکالمات تلگرام ک استفاده عربستان عربستان، عربستان سعودی

گت بلاگز اصفهان پلمب ۳۰ حلقه چاه غیر مجاز در شهرضا

مدیر اداره منابع آب شهرضا گفت: نزدیک به ۳۰ حلقه چاه غیر مجاز از ابتدای امسال تاکنون در جنوب شهرستان شهرضا پلمب شده است هست.

پلمب ۳۰ حلقه چاه غیر مجاز در شهرضا

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اصفهان،محمدرضا اخلاصی اظهار داشت: حدود ۳۰ حلقه چاه غیرمجاز در جنوب شهرستان شهرضا که زیاد آنها در دهستان کهرویه هست، پر و جمع آوری شد.

وی بیان داشت: این اقدام مهم در جهت حفاظت از منابع آب و التزام به قانون، به همت کشاورزان و هماهنگی شورای حفاظت منابع آب شهرستان صورت گرفته است و در نوع خود می تواند اقدامی مشارکتی در این زمینه باشد.

مدیر اداره منابع آب شهرضا بیان داشت: سال گذشته در اقدامی به میل خود و مشابه حدود ۵۰ نفر از مالکان چاه های فاقد پروانه در دهستان کهرویه شهرضا چاه های خود را پر و جمع آوری کردند.

پلمب ۳۰ حلقه چاه غیر مجاز در شهرضا

وی اظهار داشت: با توجه به ماده ۴۵ قانون توزیع عادلانه آب (مصوب ۱۳۶۱) چنانچه اشخاص بدون مجوز اقدام به حفر و بهره برداری از چاه و یا منبع آب دیگری می کند، علاوه بر ارجاع به شعب دادگاه حقوقی جهت اعاده به وضع سابق و پرداخت جریمه تحت عنوان خسارت به آبخوان که ارقام سنگینی را مشمول بر می شود، پرونده آنها به شعب کیفری جهت اعمال قانون نیز ارسال خواهد شد.

اخلاصی اضافه کرد: چنانچه شخص متخلف به میل خود و در حضور نماینده وزارت نیرو اقدام به پرکردن چاه خود کند از تعقیب در مراجع قضایی مصون خواهد بود.

انتهای پیام/م

واژه های کلیدی: قانون | منابع | اصفهان | پلمپ ۳۰ حلقه چاه غیر مجاز | در شهرضا |

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog