chasible امنیت تلگرام مکالمات تلگرام ک

chasible: امنیت تلگرام مکالمات تلگرام ک استفاده عربستان عربستان، عربستان سعودی

گت بلاگز خوزستان پیشبرد کارها بدون بستر فرهنگی ممکن نیست

امام جمعه موقت اهواز آماده کردن و فراهم کردن زمینه های فرهنگی جامعه جهت انجام کارها مهم را از نقش های مهم روابط عمومی ها دانست.

پیشبرد کارها بدون بستر فرهنگی ممکن نیست

به گزارش خبرنگار گروه استان هایباشگاه خبرنگاران جوان از اهواز؛ حجت الاسلام ابوالحسن حسن زاده، امام جمعه موقت اهواز بیان داشت: در شرایط کنونی نیاز است روابط عمومی ها نقش موثری در برقراری ارتباط بین مردم و دستگاه های خود داشته باشند.

عبارات مهم : اهواز
وی تصریح کرد: عملکرد دستگاه های اجرایی به صورت معمول به وسیله روابط عمومی ها به مردم منعکس می شود ولی آن چه نیازها و پرسشها مردم است نیز باید به عالی ترین شکل ممکن به مدیران دستگاه ها منعکس شود.

حجت الاسلام حسن زاده صداقت و راستی در امور و بازتاب اطلاعات را نیز از دیگر از مسائلی بیان کرد که باید به صورت جدی به آن توجه گردد.

امام جمعه موقت اهواز اذعان داشت: در روایت ها آمده است که دروغ گفتن بسیار خطرناک تر از شرب خمر است و به همین جهت صداقت در کار در بالاترین رده های مدیریتی کشور و پایین تر را از ضرورت ها می دانیم.

وی خاطرنشان کرد: بخش مهمی از کار به فرهنگ مردم باز می گردد و یکی از نیازهای کنونی جامعه این است که روابط عمومی های پیش از انجام هر کاری بستر فرهنگی آن را فراهم سازند.

حجت الاسلام ابوالحسن حسن زاده گفت: پروژه های بزرگی در حوزه فاضلاب و ریزگردها در خوزستان مصوب شده است و بودجه خوبی نیز به آن تخصیص داده شده است داده شده است و این نشان دهنده عزم جدی دولت جهت توسعه استان است ولی باید تلاش کنیم که به خوبی بتوانیم این اعتبارات را جذب کنیم.

وی اظهار کرد: اگرچه مشکلاتی در استان وجود دارد که شاید نارضایتی همه خوزستانی ها را به همراه دارد ولی نباید تنها موارد منفی را منعکس کنیم آیا که در این صورت هیچ سرمایه گذاری جرات سرمایه گذاری در این استان را نمی یابد.
حسن زاده علت کم کردن مسافران نوروزی در امسال نسبت به سال گذشته را انتشار اخبار منفی گسترده در رسانه ها دانست.

امام جمعه موقت اهواز اذعان داشت: استان های دیگر نیز شاید بیش تر از خوزستان ضعف داشته باشند ولی جهت این که بتوانند گردشگران و سرمایه گذاران را به خود جذب کنند از بازتاب این ضعف ها خودداری می کنند.

وی بیان کرد: پرسشها استان را می توان به مسئولان استان بازتاب داد تا جهت برطرف آن کارها اساسی صورت گیرد ولی گسترده کردن این اخبار و اطلاعات به سود خوزستان نیست.

حجت الاسلام حسن زاده افزود:از پیروزی انقلاب تاکنون چنین اعتباراتی جهت خوزستان در نظر گرفته نشده که امید است با همدلی تمام دستگاه های متفاوت استان بتوانیم این اعتبارات را به خوبی جذب کنیم.

امام جمعه موقت اهواز همچنین به فرمایشات رهبر معظم انقلاب در خصوص حضور حداکثری مردم در انتخابات اشاره و تصریح کرد: ایشان فرمودند که حضور مردم در انتخابات اصل و مهم است و اکنون همه ما وظیفه داریم که جهت این حضور حداکثری تمام توان خود را به کار گیریم.

حجت الاسلام ابوالحسن حسن زاده بر نقش موثر روابط عمومی ها در این خصوص نیز تاکید کرد.

انتهای پیام/گ

واژه های کلیدی: اهواز | دستگاه | خوزستان | روابط عمومی | امام جمعه موقت اهواز | حجت الاسلام ابوالحسن حسن زاده | نقش موثر روابط عمومی ها | آماده کردن و فراهم کردن

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog