chasible امنیت تلگرام مکالمات تلگرام ک

chasible: امنیت تلگرام مکالمات تلگرام ک استفاده عربستان عربستان، عربستان سعودی

گت بلاگز سیاسی خودکفایی در تولید گندم ،گازوییل و بنزین از آرزوهای مردم بود که برآورده شد

رییس جمهور در مراسم ضیافت افطار با خانواده دولت، ماه مبارک رمضان را ماه دورهمی و بندگی خدا توصیف کرد و گفت: ماه رمضان جهت تقویت صبر و استقامت ما است و استوا

خودکفایی در تولید گندم ،گازوییل و بنزین از آرزوهای مردم بود که برآورده شد

به گزارش خبرنگار دولت گروه سیاسی گروه تحریریه سایت جوان، حسن روحانی شامگاه چهارشنبه با اشاره به ضرورت رعایت صبر و تدبیر در همه عرصه های اجتماعی، اظهار داشت: انتخابات نیز یکی از آزمایش های خداوند جهت جامعه ما است که دارای ابعاد فراوان سیاسی، اجتماعی و بین المللی است و ملت ما در این آزمایش در برابر دنیا و جهانیان، بسیار سربلند شد.

عبارات مهم : ایران
روحانی افزود: پیروز حقیقی در این انتخابات مهم، رقابتی و در شرایط خاص که در معرض جهانیان بود؛ ملت بزرگ کشور عزیزمان ایران و رهبری معظم انقلاب بودند.

رییس جمهور با اشاره به اینکه مردم در این انتخابات با حضورشان آنچه در دل داشتند را بیان کردند، خاطرنشان کرد: ما در مسیر رسالتی که بر دوش گرفته ایم، صبر و استقامت خواهیم داشت و البته روزه داری نیز تمرین صبر است که به ما یاد می دهد که چگونه در برابر مشکل ها ، مقاومت کنیم.

وی با اشاره به اینکه اعضای دولت طی فعالیت چهارساله دولت یازدهم بسیار تلاش کرده و در برابر حملات، پرسشها و ناملایمات صبور بودند، گفت: تحمل تهمت و حرف ناروا خیلی سخت و مسئله هست، ولی ماه رمضان به ما می خواهد یاد بدهد که اگر در برابر ناملایمات صبر و تحمل کنیم آن وقت خداوند اجر می دهد.

روحانی با تقدیر از تلاش مسئولین دولت و خانواده آنها که در این مدت با کارها خود آرزوهای دیرین ملت را برآورده کردند، اظهار داشت: خودکفایی در گندم و صادرات آن و نیز خودکفایی در گازوییل و بزودی بنزین از آرزوهای مردم بود که در این دولت برآورده شد.

رییس جمهور دستیابی به رشد اقتصادی 8 درصدی، تورم تک رقمی، تجارت آزاد با دنیا و تولید و صادرات نفت را از دیگر آرزوهای محقق شده است به وسیله دولت دانست و گفت: صادرات نفت و میعانات در فروردین و اردیبهشت امسال تقریبا 2 میلیون و 500 هزار بشکه بوده است.

روحانی ادامه داد : ما بازار خود را بدست آوردیم و حق ملت را بازستاندیم و این آرزوی مردم بود.

رییس جمهور با تقدیر از تلاش ها و فداکاری های خانواده اعضای دولت از معاون اول رییس جمهور به خاطر خدمات ارزنده و فداکاری که در عرصه انتخابات جهت ملت و آینده کشور انجام داد تجلیل کرد.

پیش از سخنان رییس جمهور، جهانگیری معاون اول رییس جمهور در سخنانی با تبریک موفقیت دکتر روحانی در انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری، گفت: ملت کشور عزیزمان ایران در این انتخابات کاری تاریخی و ارزنده کرد.

معاون اول رییس جمهوری با اشاره به اینکه هنوز بعضی صحنه های انتخابات آشکار نشده و همه برنامه ها گفته نشده هست، اظهار داشت: امروز دولت اصرار دارد تا بسرعت در فضای بعد از انتخابات قرار گرفته و به سمت کار، پیشرفت و توسعه کشور گام بردارد.

جهانگیری با بیان اینکه بعضی در دوران انتخابات به دنبال پاک کردن صورت پرسشها اتفاق افتاده در کشور بودند، خاطرنشان کرد: دکتر روحانی در ایام انتخابات به نحو مطلوب و آنطور که شایسته ملت کشور عزیزمان ایران بود درخشیدند و توانست صحنه حال و آینده کشور را به درستی جهت مردم ترسیم کنند.

معاون اول رییس جمهور با بیان اینکه مردم در انتخابات نسبت به آینده خود تصویر العمل نشان دادند و با رای خود اعلام کردند آینده بی ثبات و مبهم نمی خواهند، گفت: دکتر روحانی در فضای ناجوانمردانه ای که ایجاد شده است بود، توانست اعتماد بزرگی از ملت کشور عزیزمان ایران دریافت کند و البته این مسئولیتی سنگین بر دوش ما گذاشته است.

جهانگیری افزود: دولت بحمدالله در اکثر کارها خود به خوبی کار کرده و مطمئنا خانواده های اعضای دولت در این توفیقات سهیم بوده و نقش بسزایی داشته اند.
انتهای خبر/

واژه های کلیدی: ایران | انتخابات | حسن روحانی | رییس جمهور | دکتر روحانی | ریاست جمهوری | روحانی | جهانگیری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog