chasible امنیت تلگرام مکالمات تلگرام ک

chasible: امنیت تلگرام مکالمات تلگرام ک استفاده عربستان عربستان، عربستان سعودی

گت بلاگز سیاسی دولت موضع مداخله جویانه آمریکا در انتخابات کشور عزیزمان ایران را محکوم کند

دبیرکل حزب موتلفه اسلامی گفت: استفاده از موقعیت‌های دولتی و امکانات عمومی در انتخابات خلاف قانون و عدالت هست.

دولت موضع مداخله جویانه آمریکا در انتخابات کشور عزیزمان ایران را محکوم کند

به روایت بخش احزاب و تشکل های گروه سیاسی گروه تحریریه سایت جوان؛ محمدنبی حبیبی دبیرکل حزب موتلفه اسلامی در آخر نشست دبیران این حزب، اظهار داشت: انتخابات باید سالم، گسترده و با امنیت برگزار شود و هر نوع دخالت خارجی مذموم تلقی شود.
وی افزود: استقلال کشور که دهها هزار نفر جهت آن از جان مایه گذاشته اند فوق العاده مهم است و نباید اجازه دهیم اجانب در امر شکل گیری ساخت قدرت بر اساس رویکرد مردسالارانه دخالت کنند.

عبارات مهم : امنیت

حبیبی به سخنان مهم مقام معظم رهبری اشاره و تاکید کرد: نباید دچار وسوسه دشمن های انقلاب شد لیکن آنها می خواهند شکوه انتخابات مردم سالارانه ما را خدشه دار کنند و به اقتدار و امنیت ملی ما آسیب وارد کنند.
دبیرکل حزب موتلفه اسلامی با اشاره به تشرهای ترامپ گفت: ملت ما به تشرهای روسای جمهور آمریکا عادت کرده اند و جهت آن ارزشی قائل نیستند. از سوی دیگر مسئولان باید نیرومند دل و شجاع باشند و اعتنایی به این تشرها نکنند؛ آنها باید بدانند ملت با قدرت در برابر آمریکا ایستاده است و این را در چهار دهه اخیر ثابت کرده است.
وی با بیان اینکه کسانی که از آمریکا می ترسند در حقیقت راه را جهت تجاوز باز می کنند، ادامه داد: رسانه هایی که این وحشت را نمایندگی می کنند بزرگراه صاف کن چکمه پوشان آمریکایی هستند. آنها باید بدانند نیروی مسلح پیشاپیش ملت دشمن را زیر پای خود له خواهند کرد.
حبیبی اظهار کرد: این روزها سالروز اتفاق طبس هست. اگر ما هم در امر مبارزه با آمریکا اراده داشته باشیم، خداوند آنها را به خاک مذلت می کشاند.
دبیرکل حزب موتلفه اسلامی با اشاره به الزامات یک انتخابات پرشور و آزاد گفت: از الزامات یک انتخابات گسترده آن است که مناظرات زنده برگزار شود و مردم در جریان نقد عملکرد دولت و نیز مباحث مطرح از سوی نامزدها قرار گیرند. هر گونه سانسوری در این مورد به عمق و ژرفای همکاری آسیب می زند.
وی هر گونه استفاده از امکانات دولتی را بر خلاف قانون قلمداد کرد و گفت: استفاده از موقعیت های دولتی و امکانات عمومی در انتخابات بر خلاف قانون و عدالت هست. متأسفانه بعضی کارها مدیر جمهور به بهانه بعضی مناسبت ها از این بابت حتی در رسانه ملی با قوانین مطابقت ندارد.
حبیبی با اشاره به مواضع اخیر مقامات آمریکایی در خصوص برجام خاطرنشان کرد: از بدعهدی آمریکایی ها هر روز به نوعی رونمایی می شود. وزیر خارجه آمریکا گفته است برجام توافق شکست خورده است و وزیر خزانه داری آمریکا می گوید تحریم های بیشتری علیه کشور عزیزمان ایران وضع می کنیم.
دبیرکل حزب موتلفه اسلامی ادامه داد: آقای ظریف در پاسخ به بدمستی های آمریکا گفته است آمریکا همچنان بدعهدی می کند. معلوم نیست با این مواضع سخیف که هر از چندگاه از واشنگتن به گوش می رسد آیا آقای روحانی همچنان برجام را آفتاب تابان می داند و هر روز در مورد مزایای آن داد سخن می دهد؟
وی با اشاره به نحوه ورود نامزد حزب موتلفه اسلامی به مسابقه های انتخاباتی و رویکرد همگرایی موتلفه اسلامی، تصریح کرد: ابتدا از شورای محترم نگهبان در مورد احراز صلاحیت جناب آقای مهندس سید مصطفی میرسلیم نامزد حزب تقدیر می کنیم.
حبیبی اظهار کرد: امیدوارم ما شاهد یک مسابقه اخلاقی و اصولی بر مبنای برخورد صادقانه با مردم و افکار عمومی باشیم و از هر قول و فعلی که سلامت و امنیت انتخابات را صدمه می زند بپرهیزیم.
دبیرکل حزب موتلفه اسلامی افزود: ما وقت را غنیمت می شماریم تا برنامه های خود را جهت اداره کشور و نحوه مدیریت جهادی اجرای سیاستهای کلی ابلاغی از سوی مقام معظم رهبری را توضیح دهیم.
وی گفت: نامزد حزب موتلفه اسلامی روز اول عضویت با لباس کار به وزارت کشور رفت تا بگوید دولت ما دولت کار، تلاش، کارآفرین است.
حبیبی در ادامه با اشاره به تحولات سوریه، خاطرنشان کرد: آمریکا در کنار تروریست های منطقه به سوریه حمله کرد. آنها نمی توانستند به جسد نیمه جان تروریسم در منطقه تنفس مصنوعی بدهند، به همین علت با کمیته حقیقت یاب مخالفت کردند تا معلوم نشود چه کسانی به تروریستها سلاح شیمیایی داده اند.
دبیرکل حزب موتلفه اسلامی با اشاره به جنایت فوعه و کفریا گفت: در جنایت قوعه و کفریا گروهی کودک جان خود را از دست دادند و تصویر سیاه جنایات تروریستها و حامیان آنها به نمایش گذاشته شد.
وی همچنین به مناقشات کره شمالی و آمریکا اشاره و تاکید کرد: ترامپ بدور از هر گونه تدبیری، مشغول آتشبازی در شبه جزیره کره هست. آمریکایی ها باید به ماجراجویی در شبه جزیره کره خاتمه دهند.
حبیبی ادامه داد: اگر جنگی صورت گیرد با یک فاجعه انسانی روبرو خواهیم شد. آمریکایی ها در آتش این جنگ خواهند سوخت. روسها در این مورد عاقلانه عمل می کنند و ترمز ماشین جنگی آمریکا را با وتوی قطعنامه شورای امنیت گرفته اند و نمی گذارند اوضاع از این بغرنج تر شود.
دبیرکل حزب موتلفه اسلامی با اشاره به ملاقات مک کین و مریم رجوی گفت: آمریکایی ها از منافقین دست برنمی دارند ارتباطات خود را با آنها دارند. اساساً آمریکایی ها تصور دارند با تقویت داعش و منافقین در منطقه سیاستهای تجاوزکارانه خود را به پیش می برند در حالی که تا کنون سیاست های غلط آنها نتیجه های تصویر داده و خواهد داد.
انتهای پیام/

واژه های کلیدی: امنیت | اسلامی | آمریکا | آمریکایی | انتخابات | مقامات آمریکا | محمدنبی حبیبی | حزب موتلفه اسلامی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog