chasible امنیت تلگرام مکالمات تلگرام ک

chasible: امنیت تلگرام مکالمات تلگرام ک استفاده عربستان عربستان، عربستان سعودی

گت بلاگز کرمانشاه اجرای طرح ” کوچ پرستوها به آشیانه”

مسئول شعبه کرمانشاه موسسه خیریه آبشار عاطفه‌ها از اجرای طرح ” کوچ پرستوها به آشیانه” خبر داد.

اجرای طرح " کوچ پرستوها به آشیانه"

اجرای طرح ” کوچ پرستوها به آشیانه”

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جواناز کرمانشاه؛مسئول شعبه کرمانشاه موسسه خیریه آبشار عاطفه ها از اجرای طرح ” کوچ پرستوها به آشیانه” خبر داد و گفت: در قالب این طرح همزمان با مراسم خوش حالی نیمه شعبان، جهیزیه تعدادی از نوعروسان نیازمند را با همکاری خیرین تامین خواهیم کرد.

عبارات مهم : آبشار
سید هایده وروایی گفت: حدود 25 نوعروس نیازمند شناسایی شده است اند که بنا داریم در آستانه نیمه شعبان جهیزیه این افراد را با همکاری خیرین تامین کنیم.

وی اقلامی که قرار است به عنوان جهیزیه تامین شود را مشمول بر فرش، بخاری، پشتی، گاز، وسایل آشپزخانه و … بیان کرد و ادامه داد: خیرین می توانند به دو صورت نقدی و غیرنقدی به این نوعروسان کمک کنند.

وی خاطرنشان کرد: خیرینی که اقلام را تهیه می کنند می توانند تا قبل از نیمه شعبان آن را به موسسه خیریه آبشار عاطفه ها واقع در خیابان شیرین، روبروی ترمینال شماره یک، کوی امیریان، پلاک یک تحویل دهند، همچنین افرادی که میل به به کمک نقدی دارند می توانند کمک خود را به شماره حساب 1817067464 به نام موسسه خیریه آبشار عاطفه ها واریز کنند.

وروایی عنوان کرد: تمامی کمک های نقدی تا قبل از نیمه شعبان صرف خرید وسیله و جهیزیه خواهد شد.

وی از عموم مردم درخواست کرد در اجرای این طرح همکاری داشته باشند و افزود: در روز نیمه شعبان جشنی جهت این نوعروسان برگزار خواهیم کرد و جهیزیه را به آنها اهدا می کنیم.

انتهای پیام/پ

مسئول شعبه کرمانشاه موسسه خیریه آبشار عاطفه‌ها از اجرای طرح ” کوچ پرستوها به آشیانه” خبر داد.

واژه های کلیدی: آبشار | همکاری | جهیزیه | اجرای طرح | نیمه شعبان | کرمانشاه | طرح کوچ پرستو | خیریه آبشار

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog